PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Religjonet rrjedhin nga astrologjia antike

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NikolinoNumri i postimeve : 54
Pikët : 285
Reputation : 21
Join date : 26/02/2012

MesazhTitulli: Religjonet rrjedhin nga astrologjia antike   Fri Oct 12, 2012 9:28 am

Të gjitha fetë vijnë nga astrologjia antike dhe nga adhurimi i Diellithttps://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=KLLEFFTWIas#![/youtube][/youtube]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Religjonet rrjedhin nga astrologjia antike
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: MEDIATEKË :: F O T O T E K Ë :: A D I O T E K Ë :: V I D E O T E K Ë-
Kërce tek: