PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lufta e III Boterore

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Pellumb039Numri i postimeve : 9
Pikët : 129
Reputation : 20
Join date : 08/10/2012

MesazhTitulli: Lufta e III Boterore   Mon Oct 08, 2012 6:12 am

Lufta e III Boterore

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Pellumb039Numri i postimeve : 9
Pikët : 129
Reputation : 20
Join date : 08/10/2012

MesazhTitulli: Re: Lufta e III Boterore   Wed Oct 17, 2012 9:26 am

Ju hamendesoni jo jo ende hamendesoni per at qe po na pret !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Gon!
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 666
Pikët : 2267
Reputation : 85
Join date : 16/02/2012
Mosha : 31

MesazhTitulli: Re: Lufta e III Boterore   Wed Oct 17, 2012 10:02 pm

Pellumb039 shkruajti:
Ju hamendesoni jo jo ende hamendesoni per at qe po na pret !

Avash avash shoku Pellumb, mos i merr gjerat aq shume afer zemres..!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://explorerkosova.the-up.com
Pellumb039Numri i postimeve : 9
Pikët : 129
Reputation : 20
Join date : 08/10/2012

MesazhTitulli: Re: Lufta e III Boterore   Thu Oct 18, 2012 12:55 am

Dhasht Zoti tjemi gjall ne 2 -3 javet e ardhshme dhe do e shohesh,
do te thuash shoku Pellumb pati te drejt !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Gon!
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 666
Pikët : 2267
Reputation : 85
Join date : 16/02/2012
Mosha : 31

MesazhTitulli: Re: Lufta e III Boterore   Thu Oct 18, 2012 3:32 am

Cfare do te ndodhe sipas jush?! Na trego ne se di ndonje gje, sepse per keto gjera eshte edhe forumi.. konspiracione, enigma, mistere etj., etj...


Edituar për herë të fundit nga Gon! në Sun Oct 28, 2012 2:01 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://explorerkosova.the-up.com
latiNumri i postimeve : 1
Pikët : 1
Reputation : 0
Join date : 27/10/2012

MesazhTitulli: Re: Lufta e III Boterore   Sat Oct 27, 2012 6:21 am

ne vitin qe po vjen uun besoj se do filloj diqka e re
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Lufta e III Boterore   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Lufta e III Boterore
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Lufta për çlirimin dhe ndarjen nga Maqedonia: Ja skenari shqiptar
» Tefik Selimi: Rrëfime për masakrën e Lashticës?!
» Ramiz Dërmaku: Lufta e Rahovecit dhe Gjenerali Agim Qelaj
» Rush Dragu:E KREMTJA PËR USHTARËT E KTHYER NGA LUFTA
» Minella Gjoni:"KAPETANATA E BREGDETIT" Mësues i Merituar Minella Gjoni

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: MISTERE ::  K O N S P I R A C I O N-
Kërce tek: