PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Enver Hoxha i Madh

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
NikolinoNumri i postimeve : 54
Pikët : 285
Reputation : 21
Join date : 26/02/2012

MesazhTitulli: Enver Hoxha i Madh   Fri Sep 21, 2012 8:42 pm

perjete me ENVERIN
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Enver Hoxha i Madh
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si u prit Enver Hoxha nga Tito 68 vjet më parë (Video)
» Enver Hoxha - Historia e një Diktatori
» Përse Enver Hoxha e kritikonte Çe Guevarën
» Shtypi i Athinës: Enver Hoxha është grek
» Dëshmia e Skënder Luarasit: Enver Hoxha, Haxhi Qamili dhe ''dumbabët''

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: MEDIATEKË :: F O T O T E K Ë :: A D I O T E K Ë :: V I D E O T E K Ë-
Kërce tek: