PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Foto mbresëlënëse: Fazat e Hënës –“Hëna Blu

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LaNiGc

avatar

Numri i postimeve : 682
Pikët : 2452
Reputation : 291
Join date : 23/03/2012
Mosha : 30
Vendodhja : DIGITAL OCEAN

MesazhTitulli: Foto mbresëlënëse: Fazat e Hënës –“Hëna Blu   Sat Sep 01, 2012 3:08 am

Foto mbresëlënëse: Fazat e Hënës –“Hëna Blu

Duke marrë shkas nga nata 31-gushitit “Hëna Blu”

“Hëna Blu”-“Blue Moon” sonte, siç dhe quhet hëna e dyfishtë, pra dy ciklet e plota tët ë hënës brenda muajit gusht.

Shikoni këtë fotografi mbresëlënëse të fazave t
_________________
Ç'do gabim Eshte PSIM - Ç'do psim Eshte MSIM
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Foto mbresëlënëse: Fazat e Hënës –“Hëna Blu
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike
» Foto të ndryshme dhe lule
» Ibrahim Egriu: Foto kujtimesh të pa harruara
» FOTO E JAVËS
» Foto të dhjetorit 2915

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: SHKENCË :: T E K N O LO G J I :: A S T R O N O M I-
Kërce tek: