PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 C'fare do te thote?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Anubis

avatar

Numri i postimeve : 9
Pikët : -4
Reputation : -17
Join date : 28/06/2012
Mosha : 23

MesazhTitulli: C'fare do te thote?   Wed Jul 25, 2012 7:20 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
LaNiGc

avatar

Numri i postimeve : 682
Pikët : 2452
Reputation : 291
Join date : 23/03/2012
Mosha : 30
Vendodhja : DIGITAL OCEAN

MesazhTitulli: Re: C'fare do te thote?   Sun Jul 29, 2012 10:32 am

Qdo e mire e ka nje te keqe, dhe qdo e keqe e ka nje te mire.

_________________
Ç'do gabim Eshte PSIM - Ç'do psim Eshte MSIM
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
C'fare do te thote?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: OKULTIZEM :: S P I R I T U A L I T E T ::  S I M B O L I K E-
Kërce tek: