PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Misteri më i madh i planetit Mars

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
LaNiGc

avatar

Numri i postimeve : 682
Pikët : 2452
Reputation : 291
Join date : 23/03/2012
Mosha : 29
Vendodhja : DIGITAL OCEAN

MesazhTitulli: Misteri më i madh i planetit Mars    Tue Jul 17, 2012 11:38 pm

Misteri më i madh i planetit MarsNga të gjitha “mrekullitë” që ndodhin në planetin Mars, asnjëra prej tyre nuk mund t’ia kalojë misterit të “drunjëzuar” të kreshtave të shpatës në majën e tij.
Mesa duket, prezenca e tyre në një gamë të gjerë të formacioneve gjeologjike, mund të shpjegohet vetëm nga disa dukuri elektrike në nivel fantastik./alb-observer.com/_________________
Ç'do gabim Eshte PSIM - Ç'do psim Eshte MSIM
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Misteri më i madh i planetit Mars
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Zbulohet misteri i Trekëndëshit të Bermudeve? (Foto)
» Gjergj Kastrioti - Skënderbeu, prijësi dhe heroi më i madh në histori
» Gani Qarri: Ismail Kadare - Në përkujtim të 75 vjetorit të lindjes së Shkrimtarit
» Një fjalim që nuk harrohet
» Asllan Dibrani:Nga gjiri i Malësisë së Gollakut , lindi këngëtari dhe krijuesi i madh Demir Krasniqi!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: SHKENCË :: T E K N O LO G J I :: A S T R O N O M I-
Kërce tek: