PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Frankenshtajni eksprimenti i ringjalljes ??

Shko poshtë 
AutoriMesazh
niku magic man

avatar

Numri i postimeve : 27
Pikët : 57
Reputation : 4
Join date : 26/06/2012
Vendodhja : mitrovic

MesazhTitulli: Frankenshtajni eksprimenti i ringjalljes ??   Mon Jul 16, 2012 3:52 am

frankenshtajni isht nje shkenctar qe banonte ne franc ai donte te bente nje ekspriment te rringjallte njeriun por ne franc nuk munde ta bente sepse te gjth ata qe denoheshin ju priste koka keshtu shkoj ne angli atje vizitoj burgun dhe pa nje djalosh me trup te shkelqyer ai e pyeti ndihmesin se kush isht ai ja ktheu nuk e di me siguri por e di qe shpejt do te varet pasi u var djaloshi ja mori trupin e dergoj ne laborator atje ishin mbledhur edhe nje komisjon ai e provoj me elektricitet por nuk funksjonoi keshtu ai deshtoj komisjoni u largu edhe frankenshtajni dhe tha qe nuk do te bente eksprimente kaq banale me njerz por nga ato qe kishte par ndihmesi i tij ishte tronditur shum keshtu ju duk sikur po e ndiqte fantazma e djalit keshtu atij i ra pika ne zemer dhe vdiq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Frankenshtajni eksprimenti i ringjalljes ??
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: MISTERE :: M I T O L O G J I-
Kërce tek: