PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sekreti më i madh i njerëzimit: Ëndrra e universit (video)

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
LaNiGc

avatar

Numri i postimeve : 682
Pikët : 2452
Reputation : 291
Join date : 23/03/2012
Mosha : 29
Vendodhja : DIGITAL OCEAN

MesazhTitulli: Sekreti më i madh i njerëzimit: Ëndrra e universit (video)   Tue Jul 10, 2012 3:04 am

Sekreti më i madh i njerëzimit: Ëndrra e universit (video)


Njerëzimi ndodhet në një udhëkryq!

Njerëzimi sot, ndodhet përpara një vendimi: të përqafojë ëndrrat e qenies njerëzore, të cilat janë të veçanta dhe kanë mundësi të shumta, ose t’i nënshtrohet pushtetit të vdekjes, nga një sulm elitarësh, që shkatërron çdo gjallesë dhe kufizon aftësitë e trurit tonë.

Qenia njerëzore, në gjithë historinë, është mundurar të shpjegojë botën e “fshehtë” që nuk është tjetër, veç ajo që ecën paralel me të, pra ëndrra…Ndiqni videon dhe do të kuptoni:

_________________
Ç'do gabim Eshte PSIM - Ç'do psim Eshte MSIM
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Sekreti më i madh i njerëzimit: Ëndrra e universit (video)
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Daut Demaku:Sekreti i lumturisë
» Gjergj Kastrioti - Skënderbeu, prijësi dhe heroi më i madh në histori
» Ajet Nuro:Portreti i një heroi që u dënua se ishte … njerëzor…
» Flori Slatina: Varre të thjeshtë, njerëz të mëdhenj - Naim Frashëri
» Gani Qarri: Ismail Kadare - Në përkujtim të 75 vjetorit të lindjes së Shkrimtarit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: MISTERE :: -
Kërce tek: