PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 magjija e zjarrit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
niku magic man

avatar

Numri i postimeve : 27
Pikët : 57
Reputation : 4
Join date : 26/06/2012
Vendodhja : mitrovic

MesazhTitulli: magjija e zjarrit   Wed Jun 27, 2012 10:18 am

nuk esht nje magji e verte por esht vertet teper emocionuese marrim nje shishe raki vendosum para gojes son nje shkop me zjarr pastaj e fryjm rakin qe e kemi ne goj keshtu zjarri do t percillen nga rakija dhe do shkaktohet zjarri i kerkuar

kemi edhe nje menyr tjeter si pershembull marrim nje sprajt dhe nje shkrebz e vendosum sprajtin pak me mbrapa se shkrebaza dhe shkrebzen e ndezim po ashtu e hedhim sprajtin drejt shkrebzez keshtu do te percillet zjarri nga sprajti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
magjija e zjarrit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: OKULTIZEM :: S P I R I T U A L I T E T ::  S I M B O L I K E :: M A G J I-
Kërce tek: