PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 magji per te pasur fuqi te medha fizike

Shko poshtë 
AutoriMesazh
niku magic man

avatar

Numri i postimeve : 27
Pikët : 57
Reputation : 4
Join date : 26/06/2012
Vendodhja : mitrovic

MesazhTitulli: magji per te pasur fuqi te medha fizike   Tue Jun 26, 2012 5:59 am

magjija per te pasur fuqi te medha duhet te shkojm ne nje vend te qet ku nuk na shqetson as kush ndez nje qiri perqendrohesh dhe imagjino sikur i gjith trupi yt esht duke ndriquar vetem at her do ta shikosh fuqin tende por te duhet perqendrim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Gon!
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 666
Pikët : 2267
Reputation : 85
Join date : 16/02/2012
Mosha : 31

MesazhTitulli: Re: magji per te pasur fuqi te medha fizike   Tue Jun 26, 2012 6:23 am

Hmmmm, qenke i dhene shume pas magjise o miku im. Po kush te dha gjithe kete adrenaline per kete...?!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://explorerkosova.the-up.com
niku magic man

avatar

Numri i postimeve : 27
Pikët : 57
Reputation : 4
Join date : 26/06/2012
Vendodhja : mitrovic

MesazhTitulli: Re: magji per te pasur fuqi te medha fizike   Tue Jun 26, 2012 6:52 am

une nuk jom i dhan pas magjis veq um pilqen me studiu magjin sepse ka shum gjera te cilat nuk i kuptoj ato qe i kam kuptuar i kam shkruar 0kk
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Gon!
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 666
Pikët : 2267
Reputation : 85
Join date : 16/02/2012
Mosha : 31

MesazhTitulli: Re: magji per te pasur fuqi te medha fizike   Tue Jun 26, 2012 7:22 am

niku magic man shkruajti:
une nuk jom i dhan pas magjis veq um pilqen me studiu magjin sepse ka shum gjera te cilat nuk i kuptoj ato qe i kam kuptuar i kam shkruar 0kk

Ne rregull miku im, shpresoj te kesh suksese ne studime rreth magjise, por me mire eshte te studiosh edhe rreth fenomeneve paranormale, sic jane alien, xhind, fantazma etj...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://explorerkosova.the-up.com
niku magic man

avatar

Numri i postimeve : 27
Pikët : 57
Reputation : 4
Join date : 26/06/2012
Vendodhja : mitrovic

MesazhTitulli: Re: magji per te pasur fuqi te medha fizike   Tue Jun 26, 2012 7:35 am

faliminder shum mesa po shoh qenke shum kurioz per universin shpresoj ti gjesh pergjigjjet sa me shpejt dhe te mos ket pergjigjje qe nuk do ta mesosh te uroj fat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
LaNiGc

avatar

Numri i postimeve : 682
Pikët : 2452
Reputation : 291
Join date : 23/03/2012
Mosha : 30
Vendodhja : DIGITAL OCEAN

MesazhTitulli: Re: magji per te pasur fuqi te medha fizike   Tue Jun 26, 2012 11:43 am

niku magic man shkruajti:
magjija per te pasur fuqi te medha duhet te shkojm ne nje vend te qet ku nuk na shqetson as kush ndez nje qiri perqendrohesh dhe imagjino sikur i gjith trupi yt esht duke ndriquar vetem at her do ta shikosh fuqin tende por te duhet perqendrim
Kjo me duket sikurse lloj meditimi i nderuari niku , nuk me duket aspak magji .

sikurse Mendjen kur ta pushtoj energjia universale. nga meditimi ? vetem se duhet nje pike perqendrimi jo ashtu sikurse ke cituar tij me larte.

_________________
Ç'do gabim Eshte PSIM - Ç'do psim Eshte MSIM
Mbrapsht në krye Shko poshtë
niku magic man

avatar

Numri i postimeve : 27
Pikët : 57
Reputation : 4
Join date : 26/06/2012
Vendodhja : mitrovic

MesazhTitulli: Re: magji per te pasur fuqi te medha fizike   Tue Jun 26, 2012 9:52 pm

mfal nese e kuptova mir ti po thu qe une e kom gabim jom njeri i keq edhe e di mjaft mir qe esht medim por siq e dim kete e quajn edhe magji disa te tjere
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: magji per te pasur fuqi te medha fizike   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
magji per te pasur fuqi te medha fizike
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sipas serbëve, Flamuri ynë para Skenderbeut, paska pasur mbi shqiponjë një kryq
» Zgjedhjet vendore, ja lista e kandidatëve të PD-së
» Urtësia ,durimi dhe mençuria si vlera të veçanta të kryetarit të parë të Kosovës Dr.Ibrahim Rugovës
» Per veprimtaret patriote me shpirt te pasur, Medije dhe Mustafa Vraniqi‏

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: OKULTIZEM :: S P I R I T U A L I T E T ::  S I M B O L I K E :: M A G J I-
Kërce tek: