PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fotografi sekrete të NASA-s në një video që tregon gjithçka që na mbahet e fshehtë…

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
LaNiGc

avatar

Numri i postimeve : 682
Pikët : 2452
Reputation : 291
Join date : 23/03/2012
Mosha : 29
Vendodhja : DIGITAL OCEAN

MesazhTitulli: Fotografi sekrete të NASA-s në një video që tregon gjithçka që na mbahet e fshehtë…   Sun May 20, 2012 10:21 am

Fotografi sekrete të NASA-s në një video që tregon gjithçka që na mbahet e fshehtë…


NASA, organizmi më inteligjent në botë, jo rrallë herë ka thyer tabut, qoftë në fushën e teknologjisë qoftë dhe në atë të hapësirës. Kështu dhe albobserver.com është e para e cila pasqyron nga herë lajme me burim NASA-n. Pasi falë saj, sot njerëzimi ka mundur të mësojë shumë më tepër për universin e gjithçka tjetër dhe i janë shërbyer nga ajo gjithçka, apo mos vallë NASA na ka fshehur të fshehta të zbuluara prej saj?!

Pra, si mendoni ju, vërtet NASA, organizmi më inteligjent në botë na fshehë shumë gjëra?

Ndiqni me vëmendje videon në vijim dhe do të kuptoni shumë._________________
Ç'do gabim Eshte PSIM - Ç'do psim Eshte MSIM
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Fotografi sekrete të NASA-s në një video që tregon gjithçka që na mbahet e fshehtë…
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Cila është agjenda sekrete politike e Edi Ramës?
» Libi: Vritet Muamar Gedafi (video)
» Ahmeti: Muhamet Krasniqi me tha “na nxirr nga këtu se u dogjëm të gjallë” (Video)
» NASA zbulon “Tokën e re” (Foto)
» Zhaneta Ograja:RREFIM PER NJE FOTOGRAFI(Poezi kushtuar Azaleja Gashit në Gjermani)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: SHKENCË :: T E K N O LO G J I :: A S T R O N O M I-
Kërce tek: