PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kopertina provokuese për Obamën: I pari president gay

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LaNiGc

avatar

Numri i postimeve : 682
Pikët : 2452
Reputation : 291
Join date : 23/03/2012
Mosha : 30
Vendodhja : DIGITAL OCEAN

MesazhTitulli: Kopertina provokuese për Obamën: I pari president gay   Tue May 15, 2012 12:43 am

Kopertina provokuese për Obamën: I pari president gayRevista e njohur “Newsweek” ka publikuar sot kopertinën e edicionit të radhës, ku shfaqet presidenti amerikan, me një aureolë ngjyrë ylberi, ndërkohë që poshtë lexohet “Presidenti i parë gay”.

Revista e lajmeve po përdor deklaratat e Obamës për të etiketuar presidentin e martuar dhe me dy fëmijë.

Kjo duket një mënyrë për të tërhequr vëmendjen dhe për të shtuar shitjet.

Aq më tepër që rivalja e tyre, revista Time, kishte së fundmi një kopertinë po ashtu shumë të debatueshme, ku dukej një nënë që ushqente me gji fëmijën e saj 3 vjeç.

Revista vlerëson se deklarimi i presidentit Obama pro martesave homoseksuale ka qenë i kalkuluar. Deklarata e tij ka gjetur kritika, por edhe lavdërime.


Bota e Konspiracionit (Komplotit) dhe Misterit

_________________
Ç'do gabim Eshte PSIM - Ç'do psim Eshte MSIM
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kopertina provokuese për Obamën: I pari president gay
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» “Hajde seks hajde”! Kush i publikoi i pari fotot e Priftit?
» Thaçi: Presidenti do të zgjidhet nga PDK-ja
» Lajmi i fundit: PDK pajtohet që Behgjet Pacolli të zgjedhet president

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: MISTERE ::  K O N S P I R A C I O N-
Kërce tek: