PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cfare eshte H.A.A.R.P

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LaNiGc

avatar

Numri i postimeve : 682
Pikët : 2452
Reputation : 291
Join date : 23/03/2012
Mosha : 30
Vendodhja : DIGITAL OCEAN

MesazhTitulli: Cfare eshte H.A.A.R.P   Wed May 09, 2012 9:54 am

Cfare eshte H.A.A.R.P,
Çfarë është HAARP (High Frequency Active Auroral Research Program)?

Frekuenca të larta aktive!

Kjo është një fushë antenash në jug lindje të Alaskës, duke punuar së bashku si një antenë gjigande. Janë 360 antena, secila mund të gjenerojë 10,000 Vat! = 3,6 milion Vat! kolektivisht. Frekuenca më të madhe ligjore është 50,000 Vat!

Ata nuk janë të transmetimit jashtë, ata janë të transmetimit për lart. Haarp është vetëm një nga pesë armët e njohura tektonike në botë. Mund të jenë rreth 20 në te gjithë botën.

Kur Haarp ndizet, të gjitha këto antenna lëshojn radiovalë të fuqishme në Jonosferë, pjesa më e sipërme e atmosferës. Ato en ngrohin jonosferën dhe kriojnë valë të pa rregullta të cilat i kthejnë fuqishëm në tokë.
Pse përdoren ato tani? Ato janë në pronësi e Illuminati (e cila kontrollon të gjitha qeveritë), ata i përdorin ato si një këst kundër vendeve që nuk do të bien dakord për një taksë globale të karbonit, pas një portë e klimës (carja e Ozonit), shumë vende kanë realizuar se kjo ishte një mashtrim që të përkushtohen ndaj një takse karboni. Gjithashtu ato janë përdorur për të vendosur bazat ushtarake në vende të tjera, por kryesisht për të kontrolluar popullsinë.

Numri i tërmeteve, uraganeve, dhe fatkeqësive të tjera në lidhje me motin është rritur në mënyrë drastike që nga zhvillimi i HAARP.

2001-6, 2002-6, 2003-8 2004-15, 2005-12 2006-12, 2007-28!2008-32! 2009-21! 2010-11 termete mbi 6,0 Rihter Shkallë!, Mos ti numerojm ato ndër 6,0.
Kjo nuk është një rastësi që vendet janë duke u shkatërruar, dhe OKB-së po vjen në ndihmë të tyre? Jo, kjo është e gjitha pjesë e planit! Ata shkaktojn problemin në mënyrë që ata të mund të bëhen zgjidhja!
Ata duan që ju të besoni 2012 është në fund! Mos u mashtroni!

Nuk janë Muslimanët për të cilët ju duhet të shqetsoheni, sepse terroristët e vërtetë nuk përdorin bomba apo armë. Ata përdorin: manipulim social, psh skanerat e trupit!

Duke vënë në përdorim teknologjinë HAARP , valët elektro magnetike, ata(illuminati) mundë të shkaktojnë tërmete në cdo cep te botës që ata deshirojnë,e ta bëjne këtë të duket si dicka natyrale._________________
Ç'do gabim Eshte PSIM - Ç'do psim Eshte MSIM
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cfare eshte H.A.A.R.P
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Enver Bytyçi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit
» Përsiatje shkrimesh nga Sylejman Aliu:-Ibrahim Rugova: Jeta dhe veprimtaria letrare e politike
» Bimët dhe shtazët sheruese dhe ushqimore
» Besi Bekteshi: Falja nuk është kulturë e demokracisë shqiptare, por standard që nuk do ta plotësojmë edhe për shumë vite
» Nje liber ne gjermanisht i Artistes Alida Hisku eshte nje dhurate e bukur per cilindo...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: MISTERE ::  K O N S P I R A C I O N-
Kërce tek: