PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Edhe një tjetër objekt i mistershëm regjistrohet në Diell

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
LaNiGc

avatar

Numri i postimeve : 682
Pikët : 2452
Reputation : 291
Join date : 23/03/2012
Mosha : 29
Vendodhja : DIGITAL OCEAN

MesazhTitulli: Edhe një tjetër objekt i mistershëm regjistrohet në Diell   Mon May 07, 2012 9:06 am

Edhe një tjetër objekt i mistershëm regjistrohet në Diell

Para pak kohësh, kamerat e observatorëve të NASA-s dhe të observatorëve të tjerë, kishin regjistruar një objekt misterioz, i cili hyri dhe doli nga orbita e Diellit.
Lajmi me objektin në orbitën e diellit, shumë shpejtë bëri xhiron e botës, kështu dhe albobserver.com i kushtoi atij një artikull të posaçëm.

Megjithatë, edhe pse për shumë njerëz lajmi përbënte një trillë, përsëri kemi një video të dytë, pas asaj të dt. 2 majë të 2012-ës, e regjistruar nga SOHO (helioviewer), ku kamera e saj ka regjistruar në orbitën e diellit më 5 majë të 2012-ës, një objekt tjetër misterioz, i cili kryen të njëjtën manovër dhe procedurë.
Objekti në fjalë, ka qenë i dukshëm për një kohë të gjatë (rreth një orë) dhe u shfaq pas një sërë shpërthimesh rrezatimi diellor, të cilat kalon spirë tij






_________________
Ç'do gabim Eshte PSIM - Ç'do psim Eshte MSIM
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Edhe një tjetër objekt i mistershëm regjistrohet në Diell
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Është edhe një pyetje tjetër përveç kush është Nazim Bllaca. Kush është SHIK-u?
» Asllan Dibrani: Gjergj Kastriot Skënderbeu edhe për se vdekuri po i tremb armiqtë!
» Urimet për Ditëlindjen time!
» Shkrime nga Xun Çetta:Ndodhi edhe kjo
» Teuta ishte mbretëreshë ilire, ajo mëkëmbësoi të shoqin, Agronin, në vitin 231 p.e.s.(A i ngjan edhe Presidentja e re e Kosovës Mbretreshës sonë)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: MISTERE :: -
Kërce tek: