PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 FBI publikon dokumente sekrete të rrëzimit të tre UFO-ve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LaNiGc

avatar

Numri i postimeve : 682
Pikët : 2452
Reputation : 291
Join date : 23/03/2012
Mosha : 30
Vendodhja : DIGITAL OCEAN

MesazhTitulli: FBI publikon dokumente sekrete të rrëzimit të tre UFO-ve   Mon Apr 30, 2012 10:14 pm

FBI publikon dokumente sekrete të rrëzimit të tre UFO-vePor ja që përfundimisht, e vërteta ndodhet atje jashtë!
Nga dokumentet top-sekret të deklasuara të FBI-së, të cilat shërbimi sekret Amerikanë, i publikojë ato në sajtin e tij zyrtarë. Ndër duzinës së tyre, veçon raporti i një agjenti special të FBI-së, i cili u bë dëshmitar i rrëzimi trefish UFO-sh, në Nju Meksiko. Agjenti special i FBI-s, Guy Hottler, raportoi tek eprorët e tij, më 22 mars të 1950-ës një ngjarje të pa zakontë, në të cilën ai vet u bë dëshmitar.

Në raportin e tij shkruhej: “Pas kontrollit që kryen Specialistët e Forcave Ajrore, atje u gjendën në përgjithësi, tre Objekte të pa Identifikuara të shkatërruara plotësisht. Çdo njëra prej tyre kishte diametër 15 metrash, me një oval dhe me formë të gjerë në mes. Në çdo njërën prej tre Objekteve të pa Identifikuara, gjetëm tre qenie të çuditshme antropoide, me gjatësi prej nga një metër secili dhe vishnin një… shumë të hollë uniformë metalike. Besojmë se shkaqet e rrëzimi të tyre ishte se Komanda e Forcave Ajrore, në atë periudhë në Nju Meksiko, vuri në funksion një radar shumë të fuqishëm. Kështu, si pasojë e fuqisë së sistemit të ri të radarit dhe të komplikacionit të makrovalëve të tij, UFO-t, të humbasin kontrollin e objekteve të tyre të fluturimit”./albobserver.com/

_________________
Ç'do gabim Eshte PSIM - Ç'do psim Eshte MSIM
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
FBI publikon dokumente sekrete të rrëzimit të tre UFO-ve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dyndja serbe me harta e dokumente!
» “Dosja sekrete” e Kosovës, CIA dhe lufta

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: MISTERE ::  K O N S P I R A C I O N-
Kërce tek: