PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Putin: Shkojmë gjithnjë e më shumë drejtë luftës së 3-të botërore

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LaNiGc

avatar

Numri i postimeve : 682
Pikët : 2452
Reputation : 291
Join date : 23/03/2012
Mosha : 30
Vendodhja : DIGITAL OCEAN

MesazhTitulli: Putin: Shkojmë gjithnjë e më shumë drejtë luftës së 3-të botërore   Thu Apr 26, 2012 12:38 pm

Putin: Shkojmë gjithnjë e më shumë drejtë luftës së 3-të botërore, video dokument i “varrosur” nga mediat globale
Fjalimin e Vladimir Putin, të mbajtur në Konferencën Vjetore për Shtypë që zhvillohet çdo vit në Monako, mediat botërore e “varrosën” atë duke iu referuar ati thjesht si një fjalim “formal”. Por, ai kurrsesi nuk mund të ishte formal!
Sipas fjalimit të mbajtur nga ish-kryeministri e njëkohësisht president i Rusisë, Vladrimir Putin, ai vë në dukje problemet njëanëshe të krijuara nga një Elitë njerëzish me influencë globale, duke përfshirë këtu -gjithmonë sipas pohimeve të Putin- edhe ata që Udhëheqin Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Bashkimin Europian nga prapaskena, të cilët duan ta udhëheqin apo t’i imponojnë botës në një Qeveri Globale-Tiranësh… Thënë ndryshe: New World Order

Video që vijon përfshinë pjesë nga fjalimi i Presidentit Rusë Vladimir Putin, të mbajtur në dhjetorin e shuar në Monako, në Konferencën Vjetore për Shtypë. Në këtë konferencë, merrnin pjesë shumë udhëheqës shtetesh, kështu Putin foli hapur dhe pa “dorashka” kundër Rendit të Ri Botërorë dhje “atyre” të cilët duan të bëhen Zotërinjtë e planetit./albobserver.com/

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Hr5GxN3C8uw

_________________
Ç'do gabim Eshte PSIM - Ç'do psim Eshte MSIM
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Putin: Shkojmë gjithnjë e më shumë drejtë luftës së 3-të botërore
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mister fëmijëria e Vladimir Putin
» Hilmi Saraçi: Vrasja e luftëtarëve të Ballit Kombëtar
» Selim Hasanaj: Të ashtuquejturit ''titist'' dikur në Kosovë dhe ''Patriotët luftëtarë'' në pushtet
» Anë të mira dhe më shumë pasoja negative
» Lista e kriminelëve të luftës në Kosovë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: MISTERE ::  K O N S P I R A C I O N-
Kërce tek: