PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mbrojtja nga Entitetet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Gon!
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 666
Pikët : 2267
Reputation : 85
Join date : 16/02/2012
Mosha : 31

MesazhTitulli: Mbrojtja nga Entitetet   Wed Mar 21, 2012 3:18 am

Ai përdor zë me frekuencë prej 10.000 Hz për të përzënë "entitet parazitare"
Mitchell Gibson, një psikiatër amerikan ka gjetur një mënyrë për të mbrojtur veten nga "parazitët shpirtëror, atmosferat mbytëse të papeshë, fragmente te shpirtit dhe trupa të pa formë, format negative të mendimit, rrezatime psikike toksike, dhe forcave të shumta të padukshme që helmojnë psiqikën tonë.

"Në punën time si një psikiatër", thotë ai: "Unë vazhdimisht jam i bombarduar nga të gjitha llojet dhe mënyrat me pisllëk mendor dhe shpirtëror të imagjinueshëm. "

"Gjatë udhëtimeve të mia në formë astrale " thotë ai: "Unë takova një njeri i cili kishte shpikur një pajisje që përdorte zëra për të hequr" shpirtrat " të lidhur me një vend.
Pas një seri bisedash me këtë njeri, i cili nuk është aktualisht i mishëruar, kam mësuar se shpirtrat pa trup, por të lidhur me një zonë janë të ndjeshëm ndaj valëve me frekuencë të lartë. Në veçanti, frekuenca e valëve prej 10,000 Hz kanë qenë veçanërisht efektive duke i bërë që ata të ikin nga një zonë.
Ekspozimi i këtij toni të pastër për të paktën 30 minuta ishte e mjaftueshme për të hequr edhe fatazmën më të zjarrtë nga një vend, nga një personit ose gjë. I bëjë pyetje vetes nëse unë mund të aplikoj këtë teknologji si një metodë të vetë-pastrimit të shpirtit në një mënyrë të ngjashme. "

Sipas Gibson-it, kur luajmë me volum të lartë në një hapësirë të hapur, shpirtrat "e lidhur" hiqen brenda 20-30 minutash. Shumica do të largohen brenda disa minutash, por për të tjerët duhet të vazhdojë përhapja e zërit.

Ja një shembull i zërit të tij të famshëm:

Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://explorerkosova.the-up.com
Katilja

avatar

Numri i postimeve : 52
Pikët : 83
Reputation : 23
Join date : 17/07/2013
Mosha : 23
Vendodhja : Ne Zemren e tij

MesazhTitulli: Re: Mbrojtja nga Entitetet   Wed Jul 17, 2013 6:52 pm


Entitetet janë objektet kryesore të të dhënave për të cilat mblidhen informatat. Zakonisht paraqesin person, vend, gjësend apo ngjarje me interes.
Konstrukti i entitetit është katërkëndësh me emrin e entitetit të shkruar brenda.
cne me u mbrojt mu mpelqejn tej mase
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Mbrojtja nga Entitetet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 ::  E N T I T E T E-
Kërce tek: