PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Statistika mbi besimin e shkencetareve te Nasa-s

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NikolinoNumri i postimeve : 54
Pikët : 285
Reputation : 21
Join date : 26/02/2012

MesazhTitulli: Statistika mbi besimin e shkencetareve te Nasa-s   Wed Mar 07, 2012 4:41 am

Një studim mbi mendimin e shkencëtarëve amerikanë për besimin në Zot dhe atë pas vdekjes.http://www.stephenjaygould.org/ctrl/news/file002.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Statistika mbi besimin e shkencetareve te Nasa-s
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: RELIGJIONE :: K R I S H T E R I M I :: I S L A M I :: J U D A I Z M I :: A T E I Z M I-
Kërce tek: