PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rituale te ndryshme magjike

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Gon!
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 666
Pikët : 2267
Reputation : 85
Join date : 16/02/2012
Mosha : 31

MesazhTitulli: Rituale te ndryshme magjike   Fri Mar 02, 2012 3:09 am

Rituale te ndryshme magjike
Te gjithe e dime se çfare sjell magjia dhe e dime rrezikun prej saj, keto rituale une si kam provuar as nuk do ti provoj jane thjesht nje kureshtje.

Keto rituale jane te perkthyera nga gjuhe te huaja.

Rituali per te pasur fat

Perberesit:Shtate qirinje me ngjyrat e meposhtme

1.pink (roze)
2.e kuqe
3.jeshile
4.blu
5.te bardh
6.portokalli
7.e verdhe
dhe nje gote me konjak.

Pergatitja:
I ndezni te shtate qirinjet ne forme rrethi dhe vendosuni ne mes duke pire goten me konjak.Mund qe nese ndonjeri prej jush ka ndonje te shenjet ti lutet atij.

Rituali qe dikush te mendoj vetem per ty

Merreni nje veshje intime te atij\asaj dhe e vendosni ne nje ene sa e ze rroben dhe merreni edhe nje rrobe tenden intime dhe e vendosni ne ate ene.

Enen e mbushni me uje te shiut pra me shi,pastaj e shtypni me duar rroben e atij\asaj se bashku me tenden dhe hedhni mjalte ne enen me rroba e me uj te shiut.

Pastaj me nje kravate te kujdo e lidhni rroben tende me atij\asaj dhe thoni:"ndjenjat e mia jane edhe tuat".

Pastaj e leni ate ene ashtu me rroba te lidhura me uje te shiut ne dielle 3 ditet dhe ne rreze te henes tri dite.Ujin pastaj e derdhni ne banje, rrobat i leni te thahen dhe perdorni perseri, partnerit tuaj duhet tia ktheni disi rroben e marre qe edhe ai ta perdore.

Kujdes kravaten me te cilen keni lidhur rrobat duhet ta mbani ju dhe assesi mos tju humb,perndryshe magjia ska efekt.

Ritual për të harruar nje dashuri

Duhet te merreni nje fotot te te dashurit\dashures tuaj dhe e futni ne nje shishe qelqi te mbushur me uje dhe e leni 10 dite ne menyre qe fotoja te shprishet.

Shishen e mbyllni ne nje vend ku nuk shihet nga askush.Pas te kalojn 10 dite shishen e futsni ne frigoreifer qe te ngrihet,pasqi qe te ngrihet e hedhni ne det,nese nuk e keni afer atehere mund ta hedhni ne lum apo liqen.

Kujdes qe magjia te kete efekt duhet qe ta dini shenjen e horoskopit te atij\asaj sepse qe ta percaktoni diten javes kur ta filloni rituali:

-E hane (per personat qe jane GAFORRE ne horoskop)
-E marte(per personat qe jane DASHI dhe AKREPI ne horoskop)
-E merkure(BINJAKET dhe VIRGJERESHA)
-E ejte(SHIGJETARI dhe PESHQIT)
-E premte(DEMI dhe PESHORJA)
-E shtune(BRICJAPI dhe UJORI)
-E diele(LUANI)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://explorerkosova.the-up.com
 
Rituale te ndryshme magjike
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Komente të ndryshme
» Foto të ndryshme dhe lule
» Urime për Ditëlindje!
» Natë magjike!
» Të ndryshme!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: OKULTIZEM :: S P I R I T U A L I T E T ::  S I M B O L I K E :: M A G J I-
Kërce tek: