PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

  Me thuaj shenjen e tij te te them nëse do të te marrë ne telefon!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Katilja

avatar

Numri i postimeve : 52
Pikët : 83
Reputation : 23
Join date : 17/07/2013
Mosha : 22
Vendodhja : Ne Zemren e tij

MesazhTitulli: Me thuaj shenjen e tij te te them nëse do të te marrë ne telefon!   Sat Dec 20, 2014 1:47 am

Dashi. Nuk i pëlqen dhe aq shumë telefoni, kurse mesazhet janë te shkurtra. Nuk është se nuk te do, por nuk e ka zakon. Ne qoftë se i dergon një mesazh ne mëngjes, prit te përgjigjet pas shumë ore. Mos kini shprese se do t' i ruaj mesazhet tuaja, do t' i lexoje dhe do t' i fshije.

Demi. Gjeja e pare qe do të beje ne mëngjes është te te marrë ne telefon, sepse ka nevojë te siguroje për dashurinë e tij. Pergjigjet ne mesazhe me shaka te vogla. Mos u shqeteso! Nuk do të te fshije lehtë nga kujtesa e tij.

Binjaket. Deri sa te te dërgoje një mesazh i cili është i gjatë, do ta shkruaje dhe do ta fshije shumë here deri sa te jetë i shkelqyer. Flet shumë ne telefon, por do rrjedhje te gjerave. Kujdesu të mos mërzitet! Preferon me tepër kontaktin se sa të flasë ne telefon.

Gaforrja. Ai ak shumë ankth aq sa nuk e imagjinoni, megjithëse dergon shumë mesazhe sidomos për tu siguruar. Por me shumë deshiron te te shohe nga afër, te të flasë dhe te te preke. Do t' i mbaje mesazhet tuaja, sepse i pëlqen te jetoje me kujtime. Është besnik.

Luani. Nuk do ta mbyll telefonin deri sa te sigurohet se gjithçka është e qartë mes jush. I pëlqen te udheheq biseden, ndaj dhe duhet të jeni degjuese e mirë dhe të mos kini frikë për asgjë. Mesazhet e tij janë te qarta dhe permbajne këshilla. Mesazhet tuaja do t i mbaje për te biseduar me vonë.

Virgjeresha. Këta janë llafazanet me te medhenj te zoodiakut. Nuk ka asnjë problem për ata te zgjidhin problemet botërore ne telefon. Mund te flasin me ore te tera megjithëse me mesazhet nuk janë dhe aq te mirë. Mesazhet tuaja do t i fshijnë.

Peshorja. I pëlqen të flasë ne telefon, te marrë mesazhe, por është dembel për te shkruajtur. Përmbajtja e telefonit është gati e mbushur. I pëlqejnë shumë dhe është i aftë t i shkruaje ne një ditar. Edhe pse ka frymezim sepse ka besim te vetja e tij, i merr nga diku tjetër dhe t i dergon.
Akrepi. Nuk ka diçka te erret ne mesazhet e tij. Është tip i pasigurtë megjithëse nuk e tregon. Nuk i pëlqen të flasë shumë ne telefon. Bisedon për gjërat shumë te rëndësishme dhe e mbyll. Me lehtë do të të flasë ne telefon se sa do të dërgoje mesazhe.

Shigjetari. Më fal, por pasioni yt është një llafazan i vërtetë. I pëlqen të flasë dhe te luaj nga telefoni. shkruan shumë mesazhe. Por frymezimin me të madh e ka kur flet. Ne qoftë se i shkruan se është princi yt, do të te përgjigjet menjehere se je shtojzovallja e tij.

Bricjapi. Nuk ia con mirë as me telefonatat as me mesazhet. Nuk do të shkruaj diçka qe nuk e beson, sepse është i vërtetë dhe nuk i pëlqejnë genjeshtrat. Do te hape bisede ne telefon vetëm ne qoftë se ka ndonjë gjë për te sqaruar.

Ujori. Mesazhet e tij te matura janë pak te paqarta. Ne telefon është pak me i mirë. Kur te sigurohet se e ke kuptuar atë qe do të thotë, atëherë do ta mbyll telefonin. Por ne qoftë se esnte ne humor te mirë mund te flisni me ore te tera ne telefon.

Peshqit. I pëlqen shumë te marrë nëpër goje ne telefon, si dhe te dërgoje dhe te marrë shumë mesazhe. Ne qoftë se papritur do të kujtohet se ka lënë ne mes një pune, mund ta mbyll telefonin papritur. Është shumë sentimental, por mundohet te te mesoje të flasësh drejt.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
qamrije berishaNumri i postimeve : 1
Pikët : 1
Reputation : 0
Join date : 15/12/2014

MesazhTitulli: Re: Me thuaj shenjen e tij te te them nëse do të te marrë ne telefon!   Tue Feb 17, 2015 9:53 am

muji shkurt peshk un jam luan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Me thuaj shenjen e tij te te them nëse do të te marrë ne telefon!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Çfarë përmbante Marrëveshja ndërmjet Ahmet Zogut dhe Nikolla Pashiç?!
» Lavdrim Muhaxheri duke e marrë në pyetje djalin që e ekzekutoi me antitank (Video +18)
» Bahri Rashica:Na ka marrë malli
» Acarohen marrëdhëniet Greqi-Shqipëri, helikopterët fuluturojnë në kufi
» Berisha në Kosovë marrëveshje ndërshtetërore

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: EZOTERIZEM ::  A S T R O L O G J I-
Kërce tek: