PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kosovarë në Festivalet e RTSH

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
NikolinoNumri i postimeve : 54
Pikët : 285
Reputation : 21
Join date : 26/02/2012

MesazhTitulli: Kosovarë në Festivalet e RTSH   Wed Apr 30, 2014 10:59 pm

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kosovarë në Festivalet e RTSH
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Faruk Tasholli:KOSOVARËT NGA ZVICRA NGRITËN FLAMURIN KOMBËTAR SHQIPTAR MBI STADIUMIN E BEOGRADIT
» Fadil Demaku: Diçka si ese mbi patriotizmin kosovarë dhe ligjet e Darvinit
» “Bezbednosti” (BIA) serb, në mesin e 157 kosovarëve e kërkon ende Tahir Zemën ?!
» Gjaku s’bëhet ujë, arbëreshët e Kalabrisë protestojnë për dy kosovarët të vrarë në Itali
» E dhimbshme | Këta janë kosovarët që ikën sonte drejt Perëndimit (Foto)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: MEDIATEKË :: F O T O T E K Ë :: A D I O T E K Ë :: V I D E O T E K Ë-
Kërce tek: