PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lutje maxhike si per dashurin ashtu edhe per paran

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
valiNumri i postimeve : 1
Pikët : 3
Reputation : 0
Join date : 11/04/2012

MesazhTitulli: Lutje maxhike si per dashurin ashtu edhe per paran    Mon Apr 15, 2013 7:59 pm


me mir eshte te bejne lutje maxhike per dashurin dhe per paran sesa te merremi me maxhi ngase te gjithe e dine se maxhia eshte shume e rrezikshme per te gjithe ata qe e perdorin
per qdo gje qe doni te dini me kontaktoni
valentinadalipi@live.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Lutje maxhike si per dashurin ashtu edhe per paran
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» AGIM GASHI:NJË LUTJE PËR SHQIPEN TIME
» Asllan Dibrani: Gjergj Kastriot Skënderbeu edhe për se vdekuri po i tremb armiqtë!
» Shkrime nga Xun Çetta:Ndodhi edhe kjo
» Teuta ishte mbretëreshë ilire, ajo mëkëmbësoi të shoqin, Agronin, në vitin 231 p.e.s.(A i ngjan edhe Presidentja e re e Kosovës Mbretreshës sonë)
» Hoxha: Ne pranojmë edhe të vritemi, por edhe të vrasim. Ne jemi pro Xhihadit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: OKULTIZEM :: S P I R I T U A L I T E T ::  S I M B O L I K E :: M A G J I-
Kërce tek: