PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fantazma ecen ne mes te nates

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Gon!
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 666
Pikët : 2267
Reputation : 85
Join date : 16/02/2012
Mosha : 31

MesazhTitulli: Fantazma ecen ne mes te nates   Fri Mar 02, 2012 1:07 am

Nje fantazme, ecen ne mes te nates
Nje gjahtar ka arritur te siguroje pamje te ralla filmike te nje entiteti (fantazme?) te vdekurish, ecil shfaqet ne formen e nje vampiri ne erresisren e nates, me dy zgavra te bardha ne koke, qe presupozohet te jene vrima te syve.

Keto imazhe po bejne xhiron e botes ne televizionet kryesore amerikane dhe internet dhe i kane lene te gjithe pataksur ne Shtete e Bashkuara te Amerikes.

« Nje gjahtar dreresh ne SHBA, ka postuar nje video me dy sy te mprehte te bardhe qe nuk jane te zakonshem te shihen ne nje nate te erret », ka deklaruar krijuesi i faqes se internetit Innovation Vildgame.

Sipas tij, keto pamje mund t’i sherbejne mjaft mire xhirimit te filmit « Spiderman », mjaft i goditur per kinemate ne vitin 2012.

Nderkaq, perdoruesit e internetit bien dakord te gjithe per nje gje : se kjo ishte nje mashtrim.

Por gjahtari kembenguli se kjo nuk eshte shaka por e vertete.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://explorerkosova.the-up.com
 
Fantazma ecen ne mes te nates
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 ::  E N T I T E T E-
Kërce tek: