PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Politikani rus: S’ishte meteor, SHBA testoi një armë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LaNiGc

avatar

Numri i postimeve : 682
Pikët : 2452
Reputation : 291
Join date : 23/03/2012
Mosha : 30
Vendodhja : DIGITAL OCEAN

MesazhTitulli: Politikani rus: S’ishte meteor, SHBA testoi një armë   Sun Feb 17, 2013 5:40 am

Politikani rus: S’ishte meteor, SHBA testoi një armëNjë politikan rus pretendon se meteori që goditi dje Rusinë, në fakt ishte një test armësh nga Amerika.

Autoritetet thonë se meteori goditi atmosferën e Tokës me një fuqi të barabartë me 30 bomba atomike si ajo që shkatërroi Hiroshimën.

Më shumë se 1200 njerëz u plagosën dhe 4 mijë godinave iu thyen xhamat.

Por politikani Vladimir Zhirinovsky, tha se ajo që ndodhi ishte një akt provokacioni nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Zhirinovsky, lider i Partisë Liberal Demokrate, të ekstremit të djathtë, tha: “Këto nuk janë meteoritë duke rënë, por janë amerikanët duke provuar një armë të re”.

Nuk është hera e parë që ai bën deklarata të çuditshme. Kështu në vitin 2006 ai tha se duhet të armatosen të gjithë rusët, për të vrarë zogjtë migratorë, në mënyrë që të luftohet gripi i shpendëve.

_________________
Ç'do gabim Eshte PSIM - Ç'do psim Eshte MSIM
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Politikani rus: S’ishte meteor, SHBA testoi një armë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Historiku i përvjetorit të pavarësisë së ShBA-ve
» Dita e Pavarësisë së SHBA-së, sinonim i lirisë
» Avni Rustemi ne syte e Eqerem bej Vlores
» MOTI ARKTIK NË SHBA
» Gani Geci i tregon Thaçit se fotografia e Rugovës ishte në odën e Adem Jasharit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: MISTERE ::  K O N S P I R A C I O N-
Kërce tek: