PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Blue Beam një nga armët të fuqishme dhe të rrezikshme të Rendit të Ri Botëror!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LaNiGc

avatar

Numri i postimeve : 682
Pikët : 2452
Reputation : 291
Join date : 23/03/2012
Mosha : 30
Vendodhja : DIGITAL OCEAN

MesazhTitulli: Blue Beam një nga armët të fuqishme dhe të rrezikshme të Rendit të Ri Botëror!   Wed Jan 23, 2013 12:55 pm

Blue Beam një nga armët të fuqishme dhe të rrezikshme të Rendit të Ri Botëror!

Në 1 shtator 2012 u zhvillua një eveniment shumë mbresëlënës në kuadër të një festivali multi-kulture.

49-të helikopter quadrocopters u programuan në mënyrë specifike nga specialistë të nivelit 1, u vendosën drita-prozhektor në shesh, ndërsa helikopterët fluturonin mbi qytetin Linz duke krijuar formacione mbresëlënëse, duke ofruar spektakël të paparë të 90.000 mijë të pranishmëve!Kjo lëvizje nga organizatorët kishte si qëllim të prezantonte zbulimin e elektricitetit/energjisë elektrike si një pikënisje të historisë për negocimin e zbulimit. Por, ky nuk ishte i vetmi lajm apo synim, kjo duket qartë edhe nga video në vijim.

Nëse niveli i teknologjisë –që është i “prekshëm” nga njeriu i thjeshtë apo edhe pak më shumë- ka arritur në këtë stad, imagjinoni nivelin e teknologjisë që disponon ushtria! Ndoshta objekte –drones në lartësi të mëdha do mund të formonin formacione – simbole apo do të riprodhonin deri dhe tinguj me qëllim që të vënë në funksion projektet dhe planet e tyre që nuk janë tjetër veçse Rendi i Ri Botëror./alb-observer.com/
Për më shumë shikoni videon në vijim dhe konkluziont tuajat

[

_________________
Ç'do gabim Eshte PSIM - Ç'do psim Eshte MSIM
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Blue Beam një nga armët të fuqishme dhe të rrezikshme të Rendit të Ri Botëror!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Intervistë me kritiken e letërsisë znj. Klara Kodra, dhënë gazetares së Blue Sky, Vera Pelaj
» Interneti, si funksionon “vegla” më e fuqishme e epokës sonë
» Demir Krasniqi:EDHE NJË KËNGË E FUQISHME ATDHEDASHURIE

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: MISTERE ::  K O N S P I R A C I O N-
Kërce tek: