PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Spërkatjet kimike/chemitrails të filmuara nga cockpit… e avionit, pamjet të tmerrojnë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LaNiGc

avatar

Numri i postimeve : 682
Pikët : 2452
Reputation : 291
Join date : 23/03/2012
Mosha : 30
Vendodhja : DIGITAL OCEAN

MesazhTitulli: Spërkatjet kimike/chemitrails të filmuara nga cockpit… e avionit, pamjet të tmerrojnë   Fri Jan 11, 2013 5:32 am

Spërkatjet kimike/chemitrails të filmuara nga cockpit… e avionit, pamjet të tmerrojnë


Në këto video do të shikoni se si duken spërkatjet me kimikate nga ajri, në momentin kur avioni kryen “detyrën” e tij!

Pamjet janë filmuar nga cockpit e avionit që ndjek bishtat kimik/chemitrails të avionëve që spërkasin qiellin, ashtu siç traktorët plugojnë arat…!


Dhe padyshim le të ngremë pyetjet dhe se çfarë janë këto formacione të çuditshme resh?
Janë substanca të rrezikshme kimike?
Janë armë të një lufte biokimike?
Apo kemi të bëjmë me ndonjë metodë të re të ndryshimit të klimës?


Gjithsesi, pyetjet janë shumta dhe presin përgjigjen e duhur nga njerëzit specialist, pasi ky fenomen dita-ditës po merr përmasa shqertëses!/alb-observer.com

https://www.youtube.com/watch?list=UUz5swm0nQeIu0PzQWfXD_wA&v=8wUjZpeggFE&feature=player_embedded

_________________
Ç'do gabim Eshte PSIM - Ç'do psim Eshte MSIM
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Spërkatjet kimike/chemitrails të filmuara nga cockpit… e avionit, pamjet të tmerrojnë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: MISTERE ::  K O N S P I R A C I O N-
Kërce tek: