PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 NASA qeteson opinionin boteror per 21 dhjetor 2012

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Gon!
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 666
Pikët : 2267
Reputation : 85
Join date : 16/02/2012
Mosha : 31

MesazhTitulli: NASA qeteson opinionin boteror per 21 dhjetor 2012   Sat Dec 15, 2012 5:54 am

NASA qeteson opinionin boteror per 21 dhjetor 2012


Kane mbetur vetem pak dite nga 21 dhjetori i 2012.
Kjo eshte data qe kalendari Maya perfundon, por konspiracionistet bejne fjale per Apokalipsin dhe Fundin e Botes!

“Sigurisht, qe nuk ekziston asnje fakt se bota do te shkaterrohet, apo do te vije Apokalipsi pikerisht ate dite dhe me konkretisht javen e ardhshme”, pohojne shkencetaret e NASA-s, ne nje kuader te qetesimit te opinionin publik ne mbare boten.

Madje, vete NASA-a zyrtarisht ka qarkulluar dhe nje video me ane te cilet fakton, tregon dhe verteton se NUK do te vije fundi i botes dhe se nuk disponohet asnje e dhene apo shenje se do te ndodh dicka e tille.

Nderkohe, NASA ideoi dhe e quajti te udhes qe kjo video te perfshij pamje dhe skenari i saj, i referohet dt 22, pikerisht ashtu sic mund ta shikoje dikush nje dite, pasi te kete kaluar “Fundi i Botes” dhe pasi te kete ardhur dhe “Apokalipsi”,duke keshilluar keshtu me menyren me te padiskutueshme qe njerezit duhet t’u kene besim absolut shkencetareve.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://explorerkosova.the-up.com
 
NASA qeteson opinionin boteror per 21 dhjetor 2012
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Buxheti i Kosovës për vitin 2012 parashihet të jetë 1.5 miliardë euro
» TRE VJET PA ALI PODRIMJEN 1942-2012
» Kalosh Çeliku: Përkujtim - Gani Azemi (1951-2012)
» 23 dhjetor 1989,dita kur u formua LDK-ja

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: MISTERE :: -
Kërce tek: