PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pema Gjenealogjike e gjuheve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Gon!
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 666
Pikët : 2267
Reputation : 85
Join date : 16/02/2012
Mosha : 31

MesazhTitulli: Pema Gjenealogjike e gjuheve   Thu Mar 01, 2012 9:33 pm

Pema Gjenealogjike e gjuheve dhe shikoni ku ndodhet gjuha shqipe !!!


Pema gjenealogjike e gjuheve indo-evropiane ku shifet qarte se Gjuha Shqipe eshte autentike dhe ndahet qe ne fillim prej gjuheve te tjera
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://explorerkosova.the-up.com
xhemajl kushutaniNumri i postimeve : 4
Pikët : 4
Reputation : 0
Join date : 28/01/2013

MesazhTitulli: Re: Pema Gjenealogjike e gjuheve   Sun Feb 15, 2015 8:00 am

Une e kisha nje pytje sa i perket gjuhes se ambel dge te bukur shqipe?
po shihet se gjuha shqipeeshteme e para, ateher si ka mundsi qe greqishte te perdoret me shum per qdo aspekt : si ne matematik,gjegrafi dhe studime tjara.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pema Gjenealogjike e gjuheve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: MISTERE :: M I T O L O G J I-
Kërce tek: