PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

EZOTERIZEM

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

A S T R O L O G J I


Horoskopi, ylldija, interpretimi i konstelacionit të yjeve dhe ndikimet e tyre ...

Moderatorët: Nikolino, LaNiGc
5297 Me thuaj shenje...
Tue Feb 17, 2015 9:53 am
qamrije berisha Shiko mesazhin e fundit
.Asnjë mesazh i ri

E N D E R R A


Interpretimi i simbolikës së ëndrrave dhe lidhja e tyre me realitetin tonë ...

Moderatorët: Nikolino, LaNiGc
2457Nostradamus
Sun Dec 21, 2014 3:32 am
Katilja Shiko mesazhin e fundit
..Asnjë mesazh i ri

P R O F E C I


Parashikimi i së ardhmes, orakujt, supersticione, tarot, leximi i dorës, fallë ...

Moderatorët: Nikolino, LaNiGc
1947Nostradamus
Sun Dec 21, 2014 3:32 am
Katilja Shiko mesazhin e fundit

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur